مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: ۲۱ دستگاه اجرایی استان اردبیل در راستای ترویج معارف نماز شایسته تقدیر ویژه و ۱۷ نهاد نیز شایسته تقدیر در ارزیابی های استانی انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل، «الله شکر عبدی» امروز (۲۸ اردیبهشت ماه) در گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان در سالن شهید رجایی استانداری اردبیل گفت: ماه مبارک رمضان ماه عبودیت و بندگی است و بهترین ابزار ارتباط با پروردگار متعال اقامه نماز اول وقت است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل، تصریح کرد: نماز مکمل نافذ روزه داری هست و اقامه نماز اول وقت در اجرای تکلیف روزه بسیار موثر است.

وی در ادامه فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی استان در سال ۱۳۹۷را تشریح کرد و گفت :با توجه به این که ارزیابی سال ۱۳۹۷دستگاه های اجرائی استان از طریق سامانه سجاده انجام خواهد گرفت لازم است تمام دبیران اقامه نماز دستگاه اجرائی استان و شهرستان ها نحوه کار با این سامانه را فرا گرفته و در زمان های تعیین شده نسبت به بارگذاری مدارک و مستندات ادارات خود اقدام نمایند.

عبدی اذعان داشت: سامانه سجاده از سوی ستاد اقامه نماز کشور با هدف افزایش سرعت عمل در ارزیابی های دستگاه های اجرایی و حذف گزارش های کاغذی از این سامانه فعال شده است و در ارزیابی سال ۱۳۹۷ شهرستان ها نیز از طریق همین سامانه ارزیابی خواهند شد.

گفتنی است در ادامه این گردهمائی امانی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان نیز سامانه سجاده را از طریق پاورپوینت و همچنین وب سایت برای دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرائی تشریح کرد و آموزش های لازم و نکات مهم به آن ها ارائه گردید.