معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان اجبار برای اقامه نماز را موجب دل زدگی از این فریضه مهم دانست و گفت: آنچه که امروز باید مورد توجه فعالان حوزه نماز قرار گیرد، اصل فروتنی و گفتمان سازی در خصوص نماز با تکیه بر اصل وحدت است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و به نقل از ایرنا؛ سیدمحمد احمدی در نشست آموزشی – توجیهی اعضای هیات ارزیابی و دبیران شورای اقامه نماز دستگاه های اجرایی در سالن الغدیر استانداری ، با اشاره به برکات ماه رمضان و نقش آن در خودسازی فردی و اجتماعی اظهار داشت: در فریضه نماز اسرار و رموز بسیاری نهفته که علاوه بر سعادت دنیوی و اخروی ، از بروز ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری می کند.
وی به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نماز اشاره و تصریح کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب نماز آنگاه که با خشوع و حضور گزارده شود ،جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل می کشاند و اعتلاء می بخشد.
احمدی خاطرنشان کرد: آنچه که امروز باید مورد توجه فعالان حوزه نماز قرار گیرد، اصل فروتنی و گفتمان سازی در خصوص نماز با تکیه بر اصل وحدت است.
معاون استاندار گیلان اجبار برای اقامه نماز را موجب دل زدگی برخی افراد از این فریضه مهم دانست و گفت: فرهنگ سازی در امر نماز عزم همگانی همراه با تقرب قلبی به این موضوع را می طلبد.
وی در پایان فعالان حوزه نماز در ادارات را سفیران فرهنگی خواند که می توانند با باور راستین به معرفی ابعاد انسان ساز نماز بپردازند.