مراسم تجلیل از فعالان و خادمان نماز شرکت برق منطقه ای استان سمنان برگزار شد به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع)، با حضور مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان و جمعی از نمازگزاران، از خادمان و فعالان عرصه نماز جماعت در این شرکت تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان؛ حجت الاسلام شمس الدین خاطر نشان کرد: مدیران و مسئولان ارگان‌های دولتی باید بهترین مکان اداره خود را به نمازخانه اختصاص داده و خود آنها نیز با حضور در نماز جماعت زمینه شرکت کلیه کارکنان و کارمندان خود را در این فریضه مقدس فراهم کنند.

وی افزود: برگزاری نماز جماعت در ادارات، روحیه مسئولیت‌پذیری و مردمداری را در کارمندان افزایش می‌دهد.

وی گفت: همه ما وظیفه داریم حرمت‌ها و ارزش‌ها را پاس بداریم و اجازه ندهیم در اعتلا و ارتقای مبانی دینی و ارزشی کوچک‌ترین خللی به وجود آید.

مدیر ستاد اقامه نماز تصریح کرد: اگر در جامعه اسلامی نماز در جایگاه شایسته خود قرار گیرد، همه تلاش‌های سازنده مادی و معنوی راه خود را به سمت و سوی آرمان‌ها می‌گشاید و جامعه را به نقطه مطلوب آرمانی اسلام می‌رساند.

وی همچنین در پایان تاکید کرد: اگر از اهمیت نماز غفلت شود و نماز مورد بی‌اعتنایی قرار گیرد، این مسیر به درستی طی نخواهد شد و تلاش‌ها و مجاهدت‌ها تأثیر لازم را در رساندن به قله‌ای که اسلام برای جامعه بشری ترسیم کرده است،‌ نخواهد داشت.

در ادامه این مراسم از فعالان و خادمان نماز شرکت برق منطقه‌ای سمنان با تقدیم هدیه و لوح تقدیر تجلیل به‌ عمل آمد.