نشست صمیمی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شهرضا با مدیران متوسطه اول شهرستان روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاونت و کارشناس مسئول متوسطه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این نشست صمیمی که همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (علیه السلام) برگزار گردید، حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شهرضا، پیرامون چگونگی جذب آینده سازان ایران به نماز و مکارم اخلاق مطالبی را بیان نمود.

وی با اشاره به حدیثی از امام حسن مجتبی (علیه السلام) که می فرمایند؛ «بهترین خوبی، اخلاق نیکومی باشد» افزود: با اخلاق نیکو می توان دانش آموز را جذب نماز کرد.

حجه الاسلام جعفری با بیان این که بهترین شیوه برای دعوت دانش آموزان به نماز، همان تبلیغ عملی است، افزود: چرا که ‌اگر مدیر خود پیش از دیگران به انجام نماز اهتمام ورزد و آثار یک نمازگزار واقعی در رفتار و گفتارش آشکار باشد دانش آموز بیشتر به انجام این فریضه الهی تشویق می گردد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با بیان تجربیات و پاره ای ازخاطرات ۳۰ ساله اقامه نماز خود در مدارس و دانشگاه بیان داشت: با گفتار و بیان نرم و همراه با محبّت و از سر دلسوزی و همراه با صبر، بردباری و با ایمان به درست بودن این راه و جدیّت در آن می توان دانش پژوهان را به  نماز ترغیب کرد.

در پایان این نشست صمیمی نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اقامه گردید.