در ادامه تقدیر از فعالان نماز در امر گسترش و توسعه فرهنگ نماز از مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آبفای شیراز تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در راستای تقدیر از فعالان نماز در دستگاه های اجرایی در مورخ ۹۸/۳/۵ با حضور حجت الاسلام و المسلمین سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان از جناب آقای اله بخش نظرپور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آبفای شیراز تقدیر به عمل آمد. در این جلسه که همراه فریضه نماز ظهر و عصر برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سقاچی بعد از نماز در جمع نمازگزاران گفت: از حضرت رسول (ص) نقل است که فرمودند بهترین دعا عاقبت به خیری است.

وی تصریح کرد: خیلی ها زحمت می کشندو خدمت هم می کنند اما به خاطر فریب شیطان و عدم نیت خالص عاقبت به خیر نمی شوند. بعضی ها هم مردند اما نامی و اسمی از خود باقی نگذاشتند. کار هرچه قدر خالص تر باشد ماندگاری آن بیشتر است (طُوبَى لِمَنْ أَخْلَصَ لِلَّهِ عَمَلَهُ وَ …). خوشا به حال کسی که گفتار و کردار و عملش برای خدا باشد (صبغه الله و من احسن من الله صبغه و نحن له عبدون).

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مدیر باید اهل تحقیق باشد؛ باید به نظرات دیگران احترام بگذارد. شاید یک نیروی ساده چیزی بداند که مدیر مطلع نیست، مثل داستان حضرت سلیمان و هدهد که هدهد خبر حضرت بلقیس را برای او آورد. در پایان نظر به اینکه شرکت آبفای شیراز در ارزیابی سال ۹۶ مشمول شایسته تقدیر ویژه شده است، لوح تقدیری از طرف ستاد اقامه نماز استان به مدیرعامل این اداره  شرکت جناب آقای نظرپور اهدا گردید.