چهارمین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور رئیس دانشگاه، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان و اعضا این ستاد در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و به نقل از ایکنا از کرمانشاه، چهارمین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه صبح امروز ۲۰ خرداد در محل دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و اعضاء این ستاد برگزار شد.
در این جلسه محمود رضا مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: ترویج اقامه نماز یکی از وظایف معنوی در جامعه است که باید دستگاه‌ها و ادارات آن را در دستور کار خود قرار دهند.
وی افزود: فریضه نماز بر مسلمانان واجب و خود ما باید عامل آن باشیم و دیگران را باید به انجام آن تشویق کنیم.
مرادی تصریح کرد: برای تحقق اهداف و برنامه‌های اقامه نماز تخصیص اعتبارات لازم باید در سطح دانشگاه انجام شود. باید نمازخانه‌های سطح مراکز برای انجام فریضه نماز تجهز شود.
وی اظهار کرد: باید کمبودها و نارسایی‌های این بخش را بتوان با اعتبارات اختصاص یافته رفع کنیم تا نمازگزاران در این رابطه مشکلی نداشته باشند.
مرادی افزود: باید تمام تلاش خود را برای انجام بهتر و مطلوب‌تر این فریضه انجام دهیم.
در این جلسه مقرر شد تا با درنظر گرفتن بودجه‌ای کمبودها و نارسایی‌های این بخش در راستای برگزاری هر چه مطلوب‌تر فریضه نماز رفع شود.