دومین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال ۱۳۹۸ به ریاست دکتر ساکی و با حضور مسئول ستاد اقامه نماز استان، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه و روسای شبکه های بهداشت و درمان و بیمارستان های استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان و به نقل از وبدا لرستان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این جلسه گفت: نمازخانه ی بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان پلدختر ساخته می شود.

دکتر ساکی عنوان کرد: ساخت نمازخانه یکی از نیازهای این مرکز درمانی است که امیدواریم روند ساخت آن به زودی آغاز شود. رئیس ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: خوشبختانه در عمده ی واحدهای تابعه دانشگاه نماز به صورت جماعت برگزار می شود و امکانات اقامه ی نماز برای پرسنل و ارباب رجوع فراهم است.

وی تأکید کرد: تلاش می کنیم برای ادای این فریضه ی دینی بهترین امکانات برای پرسنل و ارباب رجوع به ویژه در بیمارستان ها که تراکم مراجعه بیش تر است فراهم شود. مسئول ستاد اقامه نماز استان نیز در این نشست از زحمات ستاد اقامه ی نماز دانشگاه علوم پزشکی به عنوان یکی از دستگاه های برتر در این زمینه تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی ابراز امیدواری کرد طی جلسه ای با اعضای شورای شهر و شهردار خرم آباد مشکلات عوارض سنگین ساخت نمازخانه های جدید در بیمارستان ها مرتفع شود.

در این نشست گزارشی از روند برگزاری نماز جماعت در بیمارستان های استان ارائه شد. همچنین نواقص و کاستی های ساخت و تجهیز نمازخانه های جدید در این مراکز بررسی شد.