مدیر ستاد اقامه نماز با تأکید بر اینکه ترویج نماز یکی از مهم‌ترین اهداف و اولویت‌های جشنواره سرود ترنم الهی است اذعان کرد: دشمنان امروزه با هجمه‌های متعدد درصدد کمرنگ جلوه دادن ارزش‌های ناب اسلامی هستند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، حجت الاسلام شمس الدین در جلسه هماهنگی برگزاری این جشنواره که با حضور با دکتر مظفر، قائم مقام محترم ستاد اقامه نماز کشور همراه بود اظهار داشت: جشنواره سرود نماز از سال‌های گذشته در استان سمنان برگزار می‌شد و امسال این جشنواره برای دومین بار به سطح ملی ارتقا یافته است.

وی با اشاره به اینکه ۲۰۰ گروه سرود برای شرکت در مرحله اولیه این جشنواره ثبت‌نام کردند تصریح کرد: هر گروه باید دو اثر را به جشنواره معرفی و اجرا کند که یکی از آن‌ها باید با موضوع نماز و دیگری با محوریت مهدویت باشد.

شمس‌الدین با تأکید بر اینکه ترویج نماز بین این شرکت‌کنندگان یکی از مهم‌ترین اهداف و اولویت‌های این جشنواره است اذعان کرد: دشمنان امروزه با هجمه‌های متعدد درصدد کمرنگ جلوه دادن ارزش‌های ناب اسلامی هستند.

وی ابراز داشت: انس گرفتن جوانان و نوجوانان با نماز و قرآن نقش مؤثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد و این امر باید در اولویت دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی کشور قرار گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با بیان اینکه استقبال نوجوانان از این جشنواره مطلوب بوده است یادآور شد: تشویق جوانان و نوجوانان برای شرکت در این جشنواره‌ها در دستور کار مسئولان قرار گیرد.