ستاد اقامه نماز بنادرودریانوردی استان بعنوان ستاد نمونه در سطح وزارت راه و شهرسازی معرفی و از امام جماعت و مسئول فرهنگی آن مجموعه توسط حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان؛ همایش «نماز در راه، شهر» که از سوی وزارت راه و شهر سازی در مجتمع یاوران حضرت مهدی (عج) در قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئییس ستاد اقامه نماز کشور و سایر مسئولین برگزار شد، گفت: امروز شاهد اجرای بعضی طرح ها در کشور هستیم که اشتباه است و موجب شده عمر انسان به تباهی برود. این طرح ها بعضا در ارتباط با حج، تدریس، تبلیغ، درس و … است.

این مفسر قرآن کریم با بیان این که برای دعوت به نماز چه شیوه هایی را باید به کار گرفت؟، گفت: اولین روش، دعوت دل ها به نماز و مطالعه در مورد نماز است.

در پایان این نشست  نیز که تمامی دبیران و امام جماعت های زیر مجموعه وزارت راه وشهر سازی شرکت داشتند، ستاد اقامه نماز بنادر و دریانوردی استان هرمزگان به عنوان ستاد نمونه در سطح وزارت راه و شهرسازی انتخاب و از حجت الاسلام محمد حسن نعیم آبادی امام جماعت و مسئول فرهنگی آن مجموعه توسط حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئییس ستاد اقامه نماز کشور تقدیر و تجلیل شد.