قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس به همراه بازرس این ستاد ضمن بازدید از اداره کل ثبت احوال استان فارس در نماز جماعت ظهر و عصر شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ ۹۸/۴/۴ حجت الاسلام و المسلمین سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس به همراه بازرس ستاد جناب آقای پاک فطرت از اداره کل ثبت احوال استان فارس بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که با اقامه نماز ظهر و عصر برگزار گردید، جناب حاج آقا سقاچی با اشاره به جایگاه انسان گفت: خداوند عالم هستی را برای انسان آفرید تا خلیفه خود بر روی زمین شود و اگر انسان به چنین درجه ای برسد و خود را تمام و کمال در اختیار خدا قرار دهد (صِبْغَهَ اللّهِ)، تمام موجودات در اختیار انسان قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه گفت: خداوند در قرآن می فرماید «یُسَبِّحُ لِلَّهِ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ»: هر چه در آسمانها و زمین است همه به تسبیح و ستایش خدا مشغولند»؛ اما این تسبیح به چه کار می آید؟ عبادت برای این است که انسان به درجه خلیفه خدا برسد و نماز بالاترین عبادت خداوند است.

قابل ذکر است پس از این برنامه حجت الاسلام و المسلمین سقاچی و جناب آقای انصاری مدیر کل محترم ثبت احوال استان فارس در مورد بعضی از مشکلات جاری در جامعه و آن اداره کل به بحث و گفتگو پرداختند.