مهدی عبوری رئیس ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی با ارسال نامه‌ای از تلاش‌ها و پیگیری‌های حجت‌الاسلام عمادی امام جماعت اداره کل باتوجه به نتیجه ارزیابی عملکرد کلیه ائمه جماعات وزارت راه و شهرسازی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه شهرسازی استان مازندران, در بخشی از این لوح سپاس آمده است: با توجه به اقدامات گسترده و تلاش در امر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در محیط اداره کل و حوزه های تحت پوشش و با توجه به کسب نتیجه مطلوب در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در سال ۹۷ بر خود وظیفه می دانم از اهتمام مجدانه و تلاشهای خالصانه جنابعالی و دست اندرکاران در امر نماز آن دستگاه در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

گفتنی است برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی در بین کارکنان و خانواده های آنان، طراحی و ساخت سکوهای اقامه نماز در سطح محورهای استان ، طراحی و نصب تابلوهایی با مضامین نماز در سطح محورهای استان ، برگزاری منظم کلاس های آموزشی و …. از جمله اقدامات شورای اقامه نماز این اداره کل بوده است.