دکتر مظفر بر لزوم حمایت از نویسندگان و ناشران حوزه نماز تاکید کرد و گفت: این اقدام می‌تواند زمینه‌ساز تشویق و ترغیب نویسندگان برای تلاش بیشتر در این موضوع باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و به نقل از خبرنگار گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، «محمود مظفر» در نشست «هم اندیشی نویسندگان و ناشران حوزه نماز و مهدویت» که صبح امروز (سه شنبه، ۱۱ تیرماه) در خانه کتاب برگزار شد، گفت: امروز جلسه ای در وزارت ارشاد به منظور حمایت از نویسندگان و ناشران حوزه نماز و مهدویت برگزار و در آن تأکید شد حمایت برای تشویق و ترغیب نویسندگان این حوزه لازم است تا آنها با انگیزه بیشتر در این زمینه قدم بردارند.

قائم مقام ستاد اقامه نماز اظهار کرد: یکی دیگر از بحث هایی که با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه کتابخانه های عمومی داشتیم، این بود که این موضوع مورد توجه قرار گیرد که هر سال یک کتاب در حوزه نماز با شیوه و قلم نوین تالیف شود.

وی تصریح کرد: در پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز بخشی بارگزاری شده است که محورهای مورد نیاز و موضوعات کمتر پرداخته شده در آن مورد توجه قرار گیرد.

مظفر خطاب به نویسندگان و ناشران حوزه نماز و مهدویت، بیان کرد: شما نویسندگان و ناشران حوزه نماز باید به برکات و اثرات نماز و توجه به نیازهای جامعه در تالیفات تان اهتمام داشته باشید و بر اساس نیازسنجی در این حوزه گام بردارید.

وی به اقدامات ستاد اقامه نماز در این حوزه اشاره کرد و گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی برای دانش آموزان از موضوعاتی است که مورد توجه این ستاد بوده، ضمن اینکه در این حوزه فراخوانی اعلام شد مبنی بر اینکه نقش نماز در زندگی فردی و اجتماعی تان چگونه بوده است که به این فراخوان نیز بیش از دو هزار اثر ارسال شد.

وی یادآور شد: تمرکز فعالیت های این ستاد در حوزه جوانان و دانش آموزان، اهتمام به شعرهای خوب در حوزه نماز و نیز تالیف کتاب های قابل فهم و ساده در این حوزه از دیگر اقدامات مورد توجه ستاد اقامه نماز کشور است.