اولین نشست اعضای شورای اقامه نماز با حضور مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی و نمایندگانی از مدیریت‌های مختلف ستاد دانشگاه صبح امروز پانزدهم تیرماه در سالن جلسات دفتر مرکزی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین فرهادی مدیر هسته گزینش با تاکید بر اهمیت، ضرورت و جایگاه رفیع نماز برای رشد و شکوفایی جامعه، این نشست هم اندیشی را تلاش درجهت ترویج فرهنگ نماز جماعت در دانشگاه دانست.

وی گفت : فراهم آوردن زمینه‌های هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن نماز جماعت، برنامه ریزی جهت عدم تلاقی برنامه کلاس‌ها، جلسات، کارگاه‌ها و صرف غذا و … با وقت نماز و برگزار نکردن جلسات در ساعات اوقات شرعی، زمینه سازی جهت مشارکت هرچه بیشتر دانشگاهیان در این فریضه الهی و رفع چالش‌های موجود در این زمینه از اهداف این شورا است.

وی با بیان اینکه شرکت در نماز جماعت موجب اعتلای فرهنگ معنوی در محیط کار می‌شود ابراز امیدواری کرد :با تلاش و فعالیت این شورا همواره شاهد تشویق و ترغیب کارکنان در برپایی هرچه باشکوه‌تر برگزار نمودن نماز جماعت در دانشگاه باشیم.

گفتنی است ریاست شورای اقامه نماز دانشگاه را فریبرز ایمانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه عهده دار است که پس از ارائه راهکار‌های مختلف در جهت تسهیل و رفع موانع و مشکلات مربوطه توسط شرکت کنندگان در نهایت دبیر شورا و ۶ نفر به عنوان اعضای اصلی نیز انتخاب شدند.

لازم به ذکر است رضا ملکیان از واحد پشتیبانی، جمشید رضایی از واحد بهره وری، بهنام چگنی از واحد نیروی انسانی و نادیا بسنج، حدیث امیریان، و پروانه چوبدرازی به ترتیب از دفتر ریاست دانشگاه، واحد بودجه و اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد به عنوان اعضای اصلی این شورا انتخاب شدند که از میان این اعضا نیز دکتر رضایی دبیری این شورا را عهده دار شد .