روز گذشته آقای دکتر هاشمی رییس دانشگاه صنعتی به همراه اعضا شورای اقامه نماز این دانشگاه با حضور در ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی گزارشی از برنامه های اجرایی این شورا درخصوص برنامه های ترویج فرهنگ نورانی نماز و همچنین معارف مهدویت در دانشگاه صنعتی بیرجند ارائه نمودند.

به گزارش ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی؛ آقای دکتر هاشمی با حجت الاسلام والمسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان درخصوص برنامه های آتی این دانشگاه در مورد آموزش، ترویج و تبلیغ فرهنگ نورانی اقامه نماز تبادل نظر نمودند.

دکتر هاشمی با تاکید بر اهمیت اقامه نماز در دانشگاه افزود به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم در وقت نماز ظهر و عصر در دانشگاه ما کلاس ها برگزار شود و تمامی جلسات و همایش ها باید با رعایت وقت شرعی نماز برنامه ریزی گردد، که تداخل با وقت نماز نداشته باشد. در ادامه کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان از فعالیت های دانشگاه صنعتی پیرامون تبلیغ و ترویج اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود.

کمیلی افزود اگر دنبال جامعه ای سالم و به دور از فحشاء و منکرات هستیم طبق آیات قرآن و روایات اهل بیت (علیه السلام) باید به وظیفه خودمان پیرامون تبلیغ فرهنگ نورانی نماز در جامعه به ویژه در دانشگاه ها و فضاهای آموزشی عمل کنیم. کمیلی گفت آمادگی کامل داریم تا نسبت به برگزاری دوره های آموزشی نماز با دانشگاه صنعتی همکاری لازم را داشته باشیم.