مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت: نماز بالاترین وقت ملاقات و استحضار و حضور در محضر خداوند است ما باید برای اقامه نماز در ادارات همکاری کنیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی؛ مدیر ستاد اقامه نماز دراین هفته با حضور در ادارات مرکز استان از نزدیک نمازخانه ها و تدابیر لازم جهت اقامه نماز در این مجموعه ها را مورد ارزیابی قرار داد.

وی ضمن بازدید از نمازخانه ادارات کل صنعت، معدن و تجارت و اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی،مدیریت شعب بانک سپه؛ نماز جماعت ظهر و عصر را در کنار کارکنان این ادارات اقامه کرد و در این بازدید ها حجت الاسلام احمدی فرد از زحمات ائمه جماعات این ادارات تشکر و در دیدار با بعضی از مدیران، در جریان آخرین مسائل فرهنگی و نمازی این مجموعه ها قرار گرفت.

حجت الاسلام رضا احمدی فرد دراین بازدید ها بر این نکته تاکید کرد: حضور مدیران و مسئولین در نماز جماعت ادارات از اهمیت بالایی برخوردار است، نماز جلوه زیبایی از دین اسلام است ما باید در اقامه نماز از یکدیگر پیشی بگیریم و مهمترین و بهترین راه برای دعوت به نماز جماعت دعوت عملی است ما خود همراه با نماز هستیم و باید سعی بر این داشته باشیم که همکاران و دوستانمان را در اقامه این فریضه دینی همراه کنیم.