گفتمان نماز شناسی ویژه مادران و دختران مجرد شهرستان دهاقان روز شنبه ۱۵ تیرماه سال جاری با حضور حجت الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، عسکری زاده دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و جمعی از مادران و دختران در تالار محبت شهرستان دهاقان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این گفتمان که به مناسبت ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختر و با همکاری ستاداقامه نماز شهرستان، فرمانداری، آموزش وپرورش، کانون پیوند مهر و بسیج دانش آموزی برگزار گردید، حجت الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان با اشاره به اهمیت و جایگاه رفیع نماز در بین تعالیم اسلامی به نقش ویژه والدین به خصوص مادران در تربیت فرزندان و سوق دادن آنان به نماز اشاره کرد.

وی از حاضرین در جلسه خواست به نماز فرزندان از سنین ۷ سالگی توجه ویژه ای داشته باشند و در تمام شئونات زندگی توسل به نماز داشته باشند. حجت الاسلام رنجبر با اشاره به سه اصل مهم در نماز افزود، نماز باید اول وقت، به جماعت و در مسجد خوانده شود.

در ادامه جلسه تعدادی از حاضرین سؤالات خود را پیرامون نماز مطرح کردند و مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان به آنان پاسخ داد.