حجت الاسلام انتظاری گفت: ائمه جمعه سفیران رهبری برای اقامه نماز هستند تا کشور در مسیر درست هدایت شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و به نقل از خبرگزاری شبستان؛ حجت الاسلام «محمد انتظاری» مسوول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران، روز گذشته در مراسم معارفه امام جمعه زاغمرز در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر افزود: تلاش برای برپایی نماز در نقاط مختلف شهر و روستاها از برکات این نظام است که با قوت در حال انجام است.
وی اظهار کرد: اولین نماز جمعه ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل در سال ۱۳۵۸ به امامت آیت الله طالقانی، اقامه شد و قدرت و عظمت نمازجمعه بهه جهانیان شناسانده شد.
این مسئول با اشاره به نقش عبادی، سیاسی، وحدت آفرینی و دشمن شکن بودن نماز جمعه یادآور شد: ائمه جمعه در سراسر کشور دستورات رهبری را در حوزه فعالیت خود ابلاغ و ترسیم می کنند و گره گشای بسیاری از مشکلات در جامعه هستند.
مسوول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به نقش حاکمیت برای اجرای نماز و نماز جمعه گفت: ائمه جمعه هر هفته مطالبات مردم را از تریبون رسای جمعه به گوش مسئولان رسانده و همچنین زحمات مسئولان را به اطلاع مردم می رسانند.
حجت الاسلام انتظاری با بیان اینکه “خدمت به نماز جمعه از نظر رهبری خدمت به دین و تقواست” خاطر نشان کرد: باید همه ما برای استواری دین خدا تلاش کنیم و همه باید کمک کار باشیم تا مناطق مختلف ما در ایران اسلامی از شکوفایی لازم برخوردار باشند.
وی گفت: منطقه زاغمرز بهشهر نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مسئولان برای رشد و شکوفایی است که امیدواریم در ادامه راه امام جمعه سابق که خدمات فراوانی ارائه کردند با حضور امام جمعه جدید شاهد شکوفایی بیشتر در این حوزه باشیم.