سرگزی گفت: در بیش از ۶۵ هزار مدرسه سراسر کشور نماز جماعت برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور و به نقل از خبرگزاری شبستان از گرگان؛ «منصور سرگزی» امروز (چهارشنبه ۱۶ مرداد) در نشست خبری بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان گلستان با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاری کار بزرگ و با عظمتی است و در جریان سازی فرهنگی همیشه پیش قدم هستند.

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور نقش اهالی رسانه را در جریان سازی برگزاری اجلاسیه سراسری نماز مهم خواند و افزود: بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با موضوع نماز و مدرسه متاثر از تاکیدات مقام معظم رهبری به میزبانی استان گلستان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: با برگزاری این اجلاس سعی می شود تا نماز به عنوان اکسیر حیات بخش در مدارس تقویت شود و دانش آموزان به این سمت علاقمند شوند. 

سرگزی ادامه داد: از امروز شمارش معکوس برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان گلستان آغاز شده است و از اهالی رسانه می خواهیم در راستای برگزاری هر چه بهتر این اجلاس کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: این اجلاس کشوری در آذرماه در استان گلستان برگزار می شود و برکات آن شامل کشور خواهد شد.

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز با تاکید بر اینکه مسئولان در برگزاری این اجلاس همکاری داشته باشند، اظهارداشت: همه دلسوزان حوزه نماز منادی وحدت در سراسر کشور باشند.

وی با بیان اینکه در بیش از ۶۵ هزار مدرسه سراسر کشور نماز جماعت برپا می شود، گفت: باید حضور پر رنگ نماز در مدارس و اشتیاق دانش آموزان برای نماز تقویت شود و دغدغه و موانع آن را برطرف کنیم.