محمدی از برگزاری بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان گلستان با عنوان «نماز و مدرسه» در آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و به نقل خبرگزاری شبستان از گرگان؛ «قاسم محمدی» امروز (چهارشنبه ۱۶ مرداد) در نشست خبری بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان گلستان گفت: بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و مدرسه» آذرماه به میزبانی استان گلستان برگزار می شود.

رئیس ستاد اقامه نماز گلستان با اشاره به محورها و موضوعات این اجلاس سراسری، افزود: شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز، نقش مدیران و معلمان در دعوت دانش آموزان به نماز، نقش اولیا در رونق نماز مدارس، راهکارهای حضور فعال روحانیون در نماز مدارس، چگونگی پیوند مدرسه با مسجد، راهکارهای رونق نماز مدارس و چگونگی نقش دانش آموزان در رونق نماز مدارس از محورها و موضوعات این اجلاس است.

وی تصریح کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب های ایده ها و تجربیات موفق، کتاب و مقاله، رمان، قصه، خاطره و سرود، فیلمنامه، نمایش نامه، فیلم کوتاه و موشن گرافی، عکس، خط، پوستر، اینفوگرافی و تابلو مقاله به سایت ستاد اقامه نماز به نشانی www.namaz.ir ارسال کنند.

محمدی مهلت ارسال آثار به این اجلاس را تا ۲۰ آبان اعلام کرد و اظهارداشت: به ۱۲۸ نفر برگزیده فراخوان هدایای ارزنده مادی و معنوی اهدا می شود.

وی در این نشست از اهالی رسانه خواست تا در برگزاری هر چه بهتر این اجلاس ستاد اقامه نماز را همراهی کنند.