به همت اداره کتابخانه های عمومی الیگودرز و با همکاری دفتر امور بانوان فرمانداری و ستاد اقامه نماز، کارگاه یک روزه «نقش نماز در تحکیم بنیان خانواده» ویژه بانوان شاغل در ادارات شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان و به نقل از اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری، ستاد اقامه نماز و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز، کارگاه آموزشی «نقش نماز در تحکیم بنیان خانواده» ویژه بانوان شاغل در دستگاه ای اجرایی شهرستان الیگودرز، با تدریس حجت الاسلام مرادی، رئیس ستاد اقامه نماز الیگودرز در  سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام مرادی رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز به عنوان مدرس دوره، به نقش نماز در حفظ حریم خانواده و تحکیم بنیان خانواده اشاره کرد و گفت: هدف از کمال این است که انسان به رستگاری برسد و بهترین راه و روش برای رسیدن به کمال، نماز است؛ والدین به عنوان اعضای تاثیر گذار خانواده می توانند نقش مهمی در تشویق فرزندان به نماز داشته باشد؛ زیرا نماز موجب ایجاد وحدت و انسجام در بین اعضای یک خانواده می شود و زمینه ساز شکل گیری یک خانواده موفق است.

گفتنی است، در این کارگاه یک روزه، یکی از اعضای کتابخانه عمومی امام باقر (ع) شهرستان الیگودرز به معرفی کتاب «شیوه های دعوت به نماز»، اثر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی پرداخت.

همچنین در حاشیه این دوره آموزشی نمایشگاه کتاب از منابع کتابخانه های عمومی الیگودرز با موضوع نماز دایر شد و مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.