جلسه شورای اقامه نماز جمعیت حلال احمر استان خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان، محسن نجات مدیر کل و اعضای شورای اقامه نماز مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی؛ شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، اعضای شورای اقامه نماز و مسئول نمایندگی ولی فقیه این اداره کل برگزار شد.

محسن نجات مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ضمن خیر مقدم به مدیر ستاد اقامه نماز اظهار داشت: اولویت جمعیت هلال احمر در کار های فرهنگی پرداختن به بحث نماز اول وقت است، و بر اساس رهنمود مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب که خودسازی را مقدمه جامعه پردازی بیان فرموده اند ما وظیفه داریم در راستای خودسازی فردی به نماز و یاد خدا اهمیت بیشتری دهیم.

حجت الاسلام احمدی فرد نیز در این نشست با اشاره به وجود نمایندگی ولی فقیه در مجموعه هلال احمر و ارتباطات گسترده آن با آحاد مردم و سنین مختلف و تاثیر گذاری های وسیع این مجموعه در عرصه های اجتماعی و خدمت رسانی، بر اهمیت بیشتر کار فرهنگی در این نهاد و انتظار بیشتر از آن تاکید کرد.

وی سپس بندهایی از توافق نامه ستاد و جمعیت هلال احمر کشور را قرائت و خواستار برنامه ریزی برای تحقق بخش های استانی این توافق نامه گردید.

در پایان احکام اعضای شورای اقامه نماز و نیز دبیر جدید شورای اقامه نماز اداره کل، توسط حجت الاسلام احمدی فرد تقدیم ایشان گردید.