یگانه سرپرست فرودگاه شهدای ایلام امروز با رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار و پیرامون برنامه های ترویج فرهنگ نماز در ادارات و دستگاه های اجرایی گفتگو نمود. 

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام؛ صبح امروز رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام بایگانه سر پرست فرودگاه شهدای ایلام در محل دفتر این مدیریث دیدار و گفتگو کرد.

فیض ال رضایتی از عملکرد فرودگاه شهدای ایلام در سنوات گذشته و حال با اشاره به جایگاه و اهمیت فعالیتهای فرهنگی و نماز بیان داشت: فعالیت منسجم و اجرای دقیق برنامه های راهبردی اقامه نماز از اهم امور اجرایی در دستگاه های ذیربط خواهد بود. فرودگاه ایلام در نتیجه ارزیابی عملکرد در سال ۹۷ در زمینه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز امتیاز عالی کسب نموده که توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان ازتلاش و زحمات ایشان وهمکارانش تجلیل نمود.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر انجام تمامی مراسم نماز جماعت در ادارات و نهادها حداکثر در ۲۰ دقیقه، گفت: ضرورت دارد تا ائمه جماعت که همواره همکاری بسیار مناسبی در این زمینه داشته‌اند، در مدت زمانی کوتاه در میان دو نماز ظهر و عصر به بیان احکام و همچنین تفسیر قرآن بپردازند.

متانت رئیس فرودگاه شهدای ایلام نیزضمن قدردانی از حضور فعال ستاد اقامه نماز استان در برنامه های ترویج صحیح فرهنگ مقدس نماز بر تعامل بیشتر این فرودگاه با ستاد اقامه نماز استان تاکید و ابراز امیدواری کرد بتوانیم برنامه هایی متنوع و ماندگاری را به صورت مشترک در امر ترویج نماز این فریضه الهی انجام دهیم.

وی گزارش کاملی از عملکرد فرودگاه شهدای ایلام درمورد تجهیز و زیباسازی نمازخانه و همچنین وضعیت اقامه نماز و نظم در برقراری نماز جماعت ارائه کرد رضایتی خاطرنشان کرد: امید است بیشتر ازسنوات گذشته بتوانیم همکاری صمیمانه و خوبی با فرودگاه شهدای ایلام در برگزاری برنامه های متنوعی در امر ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز داشته باشیم.