مراسم افتتاحیه طرح آموزش عملی نماز کلید بهشت با حضور رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام و جمعی از مسئولان نهضت سواد آموزی استان در شهرستان دره شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام؛ مراسم افتتاحیه طرح آموزش عملی نماز کلید بهشت با حضور رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام و جمعی از مسئولان نهضت سواد آموزی استان در شهرستان دره شهر برگزار گردید. این طرح در  ۹ منطقه استان و با حضور تعداد بیش از ۳۰۰ نفر از مربیان وآموزشیاران نهضت سواد آموزی استان در حال بر گزاری است.

رضایتی ضمن تقدیر از حضور گسترده آموزشیاران در طرح آموزش عملی «نماز کلید بهشت» در کل استان با اشاره به آیات و روایاتی از قرآن کریم، تصریح کرد: آموزش و پرورش موتور سعادت یک کشور محسوب می شود، و سواد آموزی برای بی‌سوادان و کم‌سوادان نعمت بزرگی به شمار می روند.

وی گفت: شما مربیان آموزش دهنده این طرح متولی ایجاد ارتباط صحیح بین سوادآموزان با خدا هستند و آداب درست سخن گفتن بندگان با خدا را به آن ها می آموزند که این کار در بر دارنده ثواب بی شماری نزد خداوند است.

وی در ادامه گفت: ترویج معارف نماز در بین آموزش دهندگان و سوادآموزان، تقویت میزان آشنایی مخاطبان با احکام نماز و تصحیح قرائت نماز سوادآموزان را از اهداف این طرح برشمرد.