جلسه هماهنگی نماز ظهر عاشورا به ریاست فرماندار محترم بندرعباس و با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیر کل تبلیغات اسلامی و سایر مسئولین محترم در سالن جلسات فرمانداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز هرمزگان؛ مدیر محترم ستاد افزود: نماز ظهر عاشورا شایسته است به مانند نمازی که سرور و سالار شهیدان در روز عاشورا و زیر آفتاب سوزان به پا نمودند، ما نیز به تبعیت از ایشان نماز ظهر عاشورا را در زیر آفتاب برگزار کنیم.

در ادامه فرماندار محترم بندرعباس در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم اظهار داشت: شعار همه انبیا پیوند با خدا بوده است و نماد پیوند با خداوند نیز همین نماز است.

وی در ادامه افزود: در واقع نماز خالصانه ترین رفتار بشری در مقابل خالق خود و تعالی و تربیت وتکامل انسان وابسته به نماز است.

عزیزالله کناری در پایان تصریح کرد: نماز ظهر عاشورا در مسجد جامع (مصلی) بندرعباس برگزار می شود و باید باشکوه تر از هر سال در بندرعباس برگزار گردد و اعضای ستاد اقامه نماز شهرستان نیز با تمام توان همکاری های لازم را در این زمینه داشته باشند.

شایان ذکر است با توجه به رای گیری بعمل آمده بین اعضا جلسه ،مقرر شد نماز ظهر عاشورا در مسجد جامع (مصلی) بندرعباس برگزار شود.