حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد استان و مدیر کل دادگستری البرز در خصوص برنامه های آموزشی و فرهنگی در راستای توسعه و ترویج اقامه نماز در ادارات و همچنین مدارس و کارخانجات استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز؛ موسوی در ابتدای صحبت های خود ضمن تسلیت گفتن ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در خصوص وضعیت نمازخانه های ادارات و مدارس و نماز خانه های موجود در راه های مواصلاتی استان گزارشی ارائه داد.

وی افزود: در گذشته شاهد وضعیت نابسامان نمازخانه ها بودیم که بحمدالله با پیگیری و نظارت ستاد و  مدیران ادارات و مدارس امروز نماز جماعت، با شکوه بیشتر و به نحو مطلوب اقامه می گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه این نشست به توافقنامه های بین ستاد اقامه نماز و دستگاه های اجرایی اشاره داشت و در خصوص برنامه های عمومی و اختصاصی اقامه نماز ادارات مطالبی را بیان داشت.

دکتر فاضلی مدیر کل دادگستری استان در این نشست بیان کرد: اهمیت نماز و اقامه آن همانند روز روشن است و آمادگی دادداگستری را در راستای اجرای برنامه های ستاد در جهت احیاء و توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز اعلام کرد.