مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان؛ در این جلسه که با هدف گسترش فعالیت های مربوط به برگزاری بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز برگزار شد، منصور سرگزی با اشاره به اختصاص خط ویژه انجام برنامه های فرهنگی و آموزشی به استان گلستان گفت: برگزاری نشست های دانش آموزی و خانواده با هدف آشنایی با معارف نماز و شیوه های دعوت فرزندان و دانش آموزان به نماز با حضور مربیان مرکز تخصصی قم و مشهد در این استان انجام خواهد شد.

وی افزود: توزیع کتاب های فرهنگی با موضوع نماز، برگزاری مسابقات کتابخوانی از جمله فعالیت هایی است در این راستا صورت می گیرد.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در پایان خاطرنشان کرد : انتظار داریم بیشترین آمار شرکت کننده را در فراخوان علمی اجلاس از استان گلستان به عنوان میزبان داشته باشیم.

سرگزی گفت: با توجه به گستردگی برنامه های اجلاس سراسری باید تلاش شود برنامه های عملیاتی و اجرایی با هدف تعمیق برنامه های نمازی و فرهنگ سازی آن در استان به نحو احسن انجام شود.