مدیر ستاد اقامه نماز از توجه راه‌آهن قم به توسعه فرهنگ نماز در مسیر خطوط ریلی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم؛ محمد خامه‌یار در دیدار با مدیرکل راه‌ آهن استان قم و معاونین وی از توجه این اداره کل به موضوع نماز و رسیدگی به وضعیت پنج نمازخانه ایستگاه‌های خطوط ریلی تشکر و قدردانی کرد و گفت: ما شاهد توسعه و توجه به امر نماز در ایستگاه‌های راه‌آهن هستیم.

وی ضمن قدردانی از تلاش نیرو‌ها و مدیرکل راه‌آهن قم در رسیدگی به وضعیت نمازخانه‌ها گفت: امیدواریم به نمازخانه ایستگاه محمدیه قم که از ایستگاه‌های پر تردد کشور به شمار می‌آید توجه جدی شود.

مدیر ستاد اقامه نماز قم همچنین گفت: از مسئولان این شهر انتظار می‌رود نگاه جامع‌تری به مقوله نماز داشته باشند. البته تاکنون اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی همچنین خواستار ایجاد کتابخانه‌های کوچک با موضوع نماز در داخل قطار‌ها شد.

در این دیدار مدیر کل راه‌ آهن استان قم هم تلاش در توسعه فرهنگ نماز را برای خود و همکارانش توفیق دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم گام‌های بلند‌تری در این زمینه برداریم.

وی از توجه ویژه راه‌آهن به زائران اربعین خبر داد و گفت: برای برنامه‌های فرهنگی زائرین اربعین که از خطوط ریلی استفاده می‌کنند اقدامات خوبی را تدارک دیده‌ایم که توجه به نماز و پخش کلیپ‌های نمازی از جمله آن است.