نشست صمیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر کل صدا و سیمای اصفهان روز دوشنبه ۲۲ مهرماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیما و جمعی از مسئولین ذیربط در محل دفتر مدیرکل صدا و سیمای اصفهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در ابتدای این جلسه که اسماعیلی معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشت، حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیّت ها و برنامه های صورت گرفته توسط صدا و سیما در راستای ارتقا و اعتلای فرهنگ اقامه نماز در جامعه اسلامی، گزارشی از فعالیّت ها و برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد در سطح استان ارائه کرد.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس استانی نماز در اواخر آبان ماه سال جاری به تشریح برنامه های اجلاس استانی نماز و همچنین برگزاری کارگاه­ های آموزشی و گفتمان­ های نمازشناسی ویژه دانش آموزان و خانواده های آنان در مدارس و همچنین ایجاد نشست های دانشجویی و کرسی های آزاداندیشی با موضوع نماز در دانشگاه های استان با حضور اساتید تخصصی نماز همزمان با شروع اجلاس پرداخت.

او با تأکید بر جایگاه ویژه و تأثیرگذار صدا و سیما در ارتقای فرهنگ عمومی و کاهش آسیب های اجتماعی، بر تولید برنامه­ ای متناسب ویژه نوجوانان و جوانان با موضوع نماز تأکید و پیشنهاداتی را برای بهتر رسانه ای شدن برنامه های اجلاس ارائه کرد.

در ادامه جلسه عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیمای اصفهان با اعلام آمادگی برای همکاری مشترک با ستاد اقامه نماز و اجرای مصوبات کارگروه تبلیغات، اطلاع رسانی و رسانه های اجلاس تأکید کرد.

در ادامه جلسه هر یک از اعضاء به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.