رئیس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی گفت: حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی طی سفری دو روزه به منظور شرکت در پنجمین اجلاس استانی نماز چهارشنبه اول آبان‌ماه به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند.

به گزارش ستاد اقامه نماز کشور و به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند؛ حجت‌الاسلام حسین کمیلی از برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز ‌در بیرجند خبر داد و اظهار داشت: این اجلاس با عنوان «نماز و آموزش و پرورش» برگزار می‌شود و سعی بر این است که در این اجلاس از مدارس نمونه‌ای که در بحث نماز تبلیغات خوبی دارند، تجلیل شود.

وی با بیان اینکه همچنین طی این اجلاس از دستگاه‌های اجرایی که در سال تحصیلی ۹۷ عملکرد شاخصی داشته‌اند تقدیر خواهد شد، بیان داشت: پنجمین اجلاس استانی نماز اول آبان‌ماه امسال با حضور رئیس ستاد اقامه نماز کشور در بیرجند برگزار می‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی افزود: حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی در اجلاس استانی نماز که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی، مدیران و معاونین پرورشی، ائمه جماعات مدارس صبح روز چهارشنبه ساعت ۸ تا ۱۱ در محل حسینیه جماران بیرجند برگزار می‌شود، حضور می‌یابد.

کمیلی افزود: از دیگر برنامه‌های سفر رئیس ستاد اقامه نماز کشور به استان گردهمایی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان از ساعت ۱۲ تا ۱۳ ظهر در مسجد امام صادق (ع) دانشگاه بیرجند خواهد بود.

وی تبیین کرد: همچنین سخنرانی در جمع مردم بیرجند بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امام حسین (ع) و حضور در گردهمایی ائمه جماعات مدارس، مساجد، دانشگاه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و طلاب حوزه علیمه بیرجند در دوم آبان‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۱ در محل مدرسه علمیه رضویه از دیگر برنامه‌های سفر رئیس ستاد اقامه نماز کشور به خراسان‌جنوبی است.