به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه کشور به نقل از خبرگزاری شبستان، «قاسم محمدی» امروز(پنجشنبه ۷ آذر) در نشست منادیان نور اظهار کرد: بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با موضوع نماز و مدرسه در ۲۱ آذر در استان گلستان برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان ادامه داد:  در این اجلاسیه پیام مقام معظم رهبری قرائت خواهد شد و همچنین افراد فرهیخته ای مثل حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و برخی وزرای کشور نیز حضور دارند.

محمدی گفت: پیش از برگزاری این اجلاسیه در تمام شهرستان‌های استان همایش و برنامه هایی برگزار شد و همچنین این اجلاس مورد استقبال قرار گرفته و ۱۶ هزار اثر به دبیرخانه بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز رسیده است.

وی با بیان اینکه از آثار رسیده به اجلاسیه سراسری نماز ۱۱ هزار اثر مربوط به استان گلستان است، گفت: از تلاش معلمان و همکاری دانش آموزان و روحانیون در جلسه سراسری نماز تشکر می کنم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان ابراز داشت: پیش از برگزاری این اجلاسیه، جشنواره گلدسته های سرو در استان گلستان برگزار شد که به این جشنواره سراسری ۳۰ هزار اثر رسیده بود و از افراد برگزیده در این جشنواره تقدیر شد.

محمدی یادآور شد: همچنین از حضور حجت الاسلام قرائتی در این جلسه در استان بهره خواهیم برد و نشست‌های مختلفی را با حوزه و دانشگاه و علمای اهل سنت و تشیع خواهیم داشت.

وی افزود: شعار ما این است که این اجلاسیه اختتامیه نیست و افتتاحی برای سایر فعالیت های نماز است و مدیران ما به این مسئله ورود پیدا کنند و فضای تبلیغی ادارات را در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری برای اقامه نماز فراهم سازیم.