به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن عرض خیرمقدم و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش، گزارشی از فعالیّتهای ستاد اقامه نماز و مخاطبین آن ارائه نمود و افزود هدف ستاد اقامه نماز از تشکیل یاوران نماز برقراری ارتباط تنگاتنگ با دستگاههای اجرایی و خصوصاً مدارس در حوزه های فرهنگی ، نظارتی و … است.

در ادامه مهروریان مسئول یاوران نماز استان ضمن ارزشمند خواندن حضور افراد با تجربه و علاقمند به فعالیّت در حوزه نماز به عنوان یاور نماز توضیحاتی در خصوص فلسفه ایجاد هسته یاوران نماز ارائه نمود و از یاوران نماز به عنوان بازوان یاریگر ستاد اقامه نماز یاد کرد و از آنان خواست تا در اجرای برنامه های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز خصوصاً در سطح مدارس و قشر دانش آموز همکاری لازم را به عمل آورند.

 در خاتمه هر یک از حاضرین نقطه نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در حوزه نماز مطرح و به بحث و تبادل نظر پرداختند.  لازم به ذکر است ادامه بازدید میدانی یاوران نماز از وضعیّت نماز دستگاههای اجرائی از مصوبات این جلسه بود.