به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه کشور به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام محمدجواد چراغی  امروز در نشست هسته اصلی یاوران نماز لرستان که در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد، اظهار کرد: کسانی‌که در خط اول یاوران نماز هستند باید علاوه‌بر عامل بودن به نماز، در ترویج فرهنگ نماز بیشتر حضور داشته باشند.

وی با ذکر این مطلب که با هدف انسجام‌بخشی به هسته‌های آقایان و بانوان یاور نماز، کارت شناسایی یاوران نماز صادر خواهد شد، ادامه داد: یاور نماز اهتمام به نماز اول وقت دارد و سعی می‌کند دیگران را به نماز دعوت کند.

چراغی، با تأکید بر این‌که یکی‌ از یاوران نماز لرستان دوخت رایگان چادرهای نماز را تقبل کرده است، بر لزوم شناسایی نقاط قوت هسته‌های یاوران نماز تأکید و اضافه کرد: علاوه‌بر این برخی طلبه‌های یاور نماز آمادگی ارائه کار تبلیغی و دینی برای اقامه نماز در مدارس را دارند.

رئیس ستاد اقامه نماز لرستان از حضور مسئول یاورنمازان ستاد اقامه نماز کشور در این استان خبر داد و افزود: کارگاه سلامت معنوی با حضور قربانی، استاد نمونه ستاد اقامه نماز کشور ویژه پرستاران لرستان برگزار خواهد شد.

وی با ذکر این مطلب که قربانی در این کارگاه بحث سلامت معنوی را برای پرستاران بیان می‌کند، بیان کرد: مدرس این کارگاه، احکام نماز خاص بیماران از جمله وضو، تیمم، وضوی جبیره‌ای و دیگر موارد در شرایط مختلف اختیاری و اضطراری را به پرستاران استان آموزش خواهد داد.