به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نور درتاریخ ۹۸/۱۰/۳۰ در دفتر امام جمعه محترم شهرستان نور تشکیل که دراین جلسه بعد از تلاوت کلام ا… مجید بدواً حجت الاسلام والمسلمین احمدی  امام جمعه محترم شهرستان نور از همه مدعوین بالاخص از مهمان ویژه جلسه حجت الاسلام دکتر عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان تشکر وقدردانی نمود وحضور ایشان رادر جلسه مغتنم دانست  و در ادامه بیان داشتند: که نماز به عنوان یک موجود زنده در عالم آفرینش به آن یاد می شود و  ما هم دراین دنیا وهم درآخرت نیاز به نماز وآموزه های دینی داریم.

سپس فرماندار محترم جناب آقای دکتر شادمان ضمن تشکر از حضار و مهمان ویژه بیان داشت امر نماز یک تکلیف الهی مخصوصاً آنهایی که در سنگر مسئولیت نظام قرار دارند وظیفه ای بالاتر و مهمتر برای ترویج نماز بر عهده آنها است پس تلاش کنیم تا در این امر مقدس ادای دین نمائیم.

آنگاه مدیر ستاد اقامه نماز مازندران بعد از حمد وثنای خداوند و تشکر از برگزار کنندگان این نشست وهمچنین مدعوین محترم ، افزودند با توجه به اهمیت وارزش نماز در سعادت و رستگاری وعاقبت بخیری انسانها باید ترویج فرهنگ نماز بعنوان یک فریضه انسان ساز وتعیین کننده در سلامت اجتماعی جامعه در اولویت برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی قرار گیرد.

اصولاً افزودند امر نماز متعلق به فرد و دستگاه خاصی  نیست همه ما مسئول ترویج این فریضه الهی هستیم (کُلُّکُم راعٍ و کُلُّکُم مَسؤولٌ عَن رَعِیَّتِه) . مدیر ستاد اقامه نماز استان افزودند که میزها امانت هستند همانطوکه حیات و زندگی ما موقتی است پس باید دچار غفلت نشویم در وقت نماز هرچه با شکوه تر نماز را اقامه نمائیم وجلسات را در وقت نماز برگزار نشود و شهرداران ودیگر مسئولین مربوطه باید در مساجد و نماز خانه ها و تفرجگاهها و پارکها ی جنگلی بستر نمازخواندن مسافرین را فراهم نمایند.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه به اصول وسیاسیت های ستاد اقامه نماز اعم از کار های فرهنگی که با ید طبق تفاهمنامه در دستگاههای اجرایی انجام گیرد و همچنین بحث نظارت و ارزیابی که باید در موعد مقرر مستندات را در سامانه سجاده بارگزاری نمایند اشاره کردند.

در پایان هر یک از اعضاء شورای اقامه نماز دیدگاه و نظرات خود را در انجام این فریضه الهی بیان داشتند و با تبادل نظر جلسه پایان یافت.