به گزارش ستاد اقامه نماز استان گلستان قاسم محمدی در جلسه تجلیل از فعالین نمازی سال ۹۷ از مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تقدیر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به سیستمی شدن ثبت فعالیت های نمازی ادارات و دستگاه های اجرایی گفت : تمامی دستگاه های اجرایی در سطح استان جهت ارزیابی عملکرد فعالیتهای مصوب تمامی مستندات خود را در سامانه سجاده ثبت می نمایند .

قاسم محمدی ضمن تقدیر از آقای دکتر کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست در راستای فعالیت های نمازی صورت گرفته در سال ۹۷ اظهار داشت : طبق اعلام هیات ارزیابی استان ، اداره کل حفاظت محیط زیست دارای رتبه شایسته تقدیر می باشد.

وی در ادامه با بیان اهمیت فرهنگ سازی اقامه نماز در بین کارکنان ادارات خاطرنشان کرد : در آیات و روایت بسیار زیادی به اهمیت برپایی نماز اول وقت و بویژه نماز جماعت تاکید شده است و همواره نیز این موضوع مورد توجه بوده است که کار نباید مانعی برای تاخیر در برپایی نماز باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز با تأکید بر اینکه نمازخانه ادارات باید در بهترین جای آن ارگان قرار داشته باشد، اظهار کرد: در درجه اول باید مدیران ادارات بر اقامه نماز اول وقت اهتمام داشته و کارکنان خود را به این امر تشویق کنند.

محمدی در پایان با اشاره به اهمیت شرکت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد : امام خمینى(ره) درباره اهمیت نماز مى ‏فرمایند : در اسلام هیچ فریضه ‏اى بالاتر از نماز، نیست پس یکی از نکات مهم در دیدگاه امام خمینی (ره) درباره ی نماز، ارتباط انسانیت با نماز است به گونه ای که با توجّه به آن، مسأله میزان بودن نماز در ردّ یا قبولی دیگر اعمال به سادگی حل می شود