به گزارش ستاد اقامه نماز استان گلستان، نشست هم اندیشی برنامه های آموزشی با عنوان آموزه های دینی و نماز برای مهدهای کودک با حضور آیت الله حسینی شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری و کارشناسان ستاد اقامه نماز و اداره کل بهزیستی برگزار شد .

قاسم محمدی در این جلسه با بیان اهمیت و تاثیر آموزش صحیح آموزه های دینی به نسل‌های نو، گفت : با آموزش درست نسل‌های آینده همواره می‌توانیم شاهد رشد، شکوفایی و پیشرفت در تمامی زمینه ها برای آینده کشور باشیم .

مدیر ستاد اقامه نماز افزود : ما از روش‌های تربیتی و آموزشی بخصوص آموزش‌های دینی و اعتقادی مرتبط با نماز به فرزندانمان دفاع می کنیم .

محمدی با اشار به طرح تدوین شده توسط آیت الله شاهرودی با موضوع آموزه های دینی جهت ارائه به مهدهای کودک، خاطرنشان کرد : یکی از اهداف مهم این طرح توانمند‌سازی بیشتر مربیان مهدهای کودک با نحوه‌ی انتقال ارزش‌های اخلاقی و معنوی به کودکان می باشد .

وی در پایان به نیاز جامعه به فرهنگ برای سلامتی روح و روان افراد جامعه پرداخت و اضافه کرد : شکل گیری فعالیت‌های فرهنگی و دینی باید از کودکان آغاز شود چرا که آنان آینده سازان و فرهنگ سازان جامعه در سال‌های آتی خواهند بود.