به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این نشست صمیمی که کارشناسان ستاد اقامه نماز و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز حضور داشتند، حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید از اقدامات و فعالیّتهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در بین کودکان و نوجوانان و همچنین کارکنان و خانواده های آنان تقدیر کرد.

وی با اشاره به توافقنامه همکاری مشترک میان ستاد اقامه نماز کشور و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرای کامل مفاد این توافقنامه را خواستار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همچنین اختصاص بخشی از مسابقات و محورهای برنامه ها یا جشنواره های فرهنگی و هنری کانون به موضوع نماز را گام مؤثری در جهت اعتلای فرهنگ نماز در بین کودکان و نوجوانان دانست و ابرا امیدواری کرد با همکاری مشترک با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بتوانیم فرهنگ نماز را نهادینه کنیم.

در ادامه جلسه مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن خیر مقدم گزارشی از اقدامات و فعالیتهای کانون ارائه کرد.

وی همچنین بر بهره گیری از ظرفیت شورای اسباب بازی کشور در راستای تولید محصولات مرتبط با نماز تأکید کرد و ابراز امیدواری کرد توافقنامه همکاری مشترک میان ستاد اقامه نماز کشور و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به طورکامل مفاد اجرائی گردد.

 مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اختصاص یکی از مراکز کانون را به عنوان مرکز تخصصی نماز را از اولویت های این کانون دانست و به برگزاری مهرواره نماز  در سطح استان و کشور با موضوع آثار ادبی و هنری، تئاتر، عکاسی، فیلم کوتاه و قصه گویی در آینده نزدیک اشاره کرد.  

  در ادامه هریک از کارشناسان به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

در خاتمه مدیر ستاد اقامه نماز استان از نمایشگاه آثار تولیدی کودکان و نوجوانان و کتابخانه سیار روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید به عمل آورد.