به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، جلسه ای با حضور رئیس دفتر نماینده محترم ولی فقیه و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان ،معاون فرهنگی دفتر نماینده محترم ولی فقیه ، رئیس هیئت امناء حسینیه سنندج ، و نماینده سازمان تبلیغات به منظور برگزار نمودن نماز عید فطر تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در خصوص چگونگی برگزاری نماز عید و شرایطی که باید رعایت شود نکته نظرات مبسوطی ارائه دادند سپس حاضرین در جلسه پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص اقامه نماز عید فطر با توجه به محدودیت هایی که در اثر شیوع کرونا به وجود آمده است توضیحاتی دادند و به تبادل نظر پرداختند که پس از گفت و گو های لازم مقرر گردید نماز عید فطر در سنندج در حسینیه شهر با رعایت پروتکل های های بهداشتی از جمله تعیین فاصله لازم در بین نماز گزاران ، تهیه ماسک ، مهر ، دستکش ، جا نمازی و ….. به تعداد نماز گزاران تهیه گردد.

همچنین مقرر شد از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی لازم در خصوص زمان و مکان و مسائلی که باید نماز گزاران رعایت کنند اطلاع رسانی شود.

لازم به ذکر است در این جلسه آقای عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تاکید بر ایجاد شرایط لازم برای اقامه نماز با شکوه گفت ستاد اقامه نماز برای هر گونه همکاری در حد مقدورات آمادگی لازم را دارند و متعهد شدند در صورت اعلام ستاد برگزاری نماز عید فطر ۵۰۰ عدد  مهر در اختیار ستاد قرار دهند همچنین آقایان زارعی رئیس هیئت امناء و آقای خضایی نماینده سازمان تبلیغات گفتند بسته های لازم جهت نماز گزاران تهیه می شود و در ابتدای ورود به حسینیه تقدیم آنها خواهد شد.